Přeskočit na obsah

Vytvoření, servis a webhosting vašich webových stránek

Nabízíme funkčnost a dobře odvedenou práci. Weby neděláme pro sebe, ale pro službu zákazníků. Tvoříme a dolaďujeme je společně. Vždy dodržíme termín a dohodnutou cenu.

Tvorba profi webových stránek

Moderní design a jednoduchá navigace více podchytí vaše návštěvníky a zvýší vaše zisky. Proto pro vás vytváříme nejen zajímavý design, ale současně myslíme na to, aby se webové stránky zobrazovaly rychle a korektně. Takže je vyhledávače mohou správně číst a indexovat.

Tvorba skvělých e-shopů

Námi vytvořené E-shopy se zaměřují se na konverze. Pokud chcete aby Váš e-shop vydělával a přinesl Vám nové zakázky, jste na správném místě. E-shopy tvoříme , aby byly bezvadně funkční a navíc, byly i maximálně ziskové.

Správa webových stránek

V rámci služby správy webových stránek budeme dohlížet na veškeré aktualizace WordPressu, šablony i pluginů a váš web budeme stále udržovat zabezpečený a pravidelně jej zálohovat. Také můžeme upravovat stávající obsah nebo přidávat nové příspěvky.

Úprava webových stránek

Máte-li již svůj vlastní web, ale již vám nevyhovuje a přejete si na něm cokoliv změnit, neváhejte mě kontaktovat. Nabízím kompletní úpravu veškerých prvků na webu, ale třeba i změnu nastavení webhostingu, grafiky, emailů a dalších činností.

nečekejte

chcete nový web, e-shop nebo servis?