Přeskočit na obsah

Jaký SEO plugin pro WordPress použít?

Jaké SEO pluginy Wordpress pužívá?

HLEDÁTE NEJLEPŠÍ PLUGIN PRO WORDPRESS?

Pokud ano, pak jste pravděpodobně zúžili svou volbu na dva nejpopulárnější pluginy WordPress SEO: Yoast a All in One SEO Pack.  V tomto článku porovnáme Yoast SEO vs. All in One SEO Pack, abychom zjistili, který z nich je nejlepší jako WordPress SEO plugin.

 

O MÝCH KANDIDÁTECH

Balíček All In One SEO a Yoast pluginy mají oddanou uživatelskou základnu a patří k nejpopulárnějším a nejpoužívanějším pluginům WordPress všech dob.


ALL IN ONE SEO PACK

Byl vytvořen v roce 2007 Michaelem Torbertem a Stevem Mortiboyem a od té doby získal masivní uživatelskou základnu a stal se jedním z nejvíce stažených pluginů WordPressu všech dob.
 

YOAST

Začal jako WordPress SEO Yoast v roce 2010. Byl vytvořen Joost de Valkem. S přetrvávajícími a nepřetržitými vylepšeními v pluginu se brzy stal hlavním rivalem All In One SEO. 

Jedná se o vynikající pluginy, které nabízí všechny funkce potřebné k  získání maximálního SEO nastavení na vašem webu WordPress.

INSTALACE A NASTAVENÍ

Oba pluginy vyžadují školení a praxi, abyste porozuměli a úspěšně implementovali koncepty SEO. WordPress SEO plugin by měl začátečníkům usnadnit nastavení osvědčených postupů SEO bez zvláštních dovedností.

Přeji vám, aby se SEO osvědčilo a posunulo váš web do vyšších pozic. V některých případech je to složité a komplikované.

Pokud se SEO na WordPressu nechcete zabývat, neváhejte mne kontaktovat.